Historyjki nie tylko z historii Jeleniej Góry i okolic
Click for Jelenia Góra, Poland Forecast counter
counter Katalog stron internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Pogoda na ostatni weekend wędrowny

Październik zbliża się ku końcowi, ostatni (pełny) weekend przed nami, może wykorzystać go na jesienny spacer - niekoniecznie w Karkonosze...? Prognozują dość dobrze, przynajmniej na sobotę:

PIĄTEK, doliny: bezchmurnie i dość pogodnie, potem pochmurno, wiatry słabe i łagodne, temperatury: 10-11 st. C. Szczyty gór: wszędzie pogodnie i dość pogodnie, potem wzrost zachmurzenia do całkowitego w Karkonoszach, a przejściowo całkowitego w niższych pasmach Sudetów, gdzie zachmurzenie przejdzie w umiarkowane, wiatry słabe i zmienne, temperatura: Karkonosze 5 st. C.

SOBOTA, doliny: Jeleniogórska pogodnie i dość pogodnie, pozostałe doliny dość pogodnie, potem pochmurno i zachmurzenie całkowite, wiatry słabe, temperatury: 10-12 st. C. Szczyty gór: w Karkonoszach pogodnie i dość pogodnie, potem zachmurzenie całkowite, śladowe opady deszczu, a w Sudetach zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, śladowe i słabe opady deszczu, wiatry umiarkowane w Karkonoszach, a w Sudetach łagodne, odpowiednio temperatury: 5 oraz 9 st. C.

NIEDZIELA, doliny: pochmurno i zachmurzenie całkowite, potem dość pogodnie, cisze i wiatry słabe, temperatury: 11-13 st. C. Szczyty gór: pochmurno i zachmurzenie całkowite, przejdzie w umiarkowane w Karkonoszach, a w Sudetach zachmurzenie całkowite i mgły, śladowe opady deszczu, w Karkonoszach wiatry słabe i łagodne, w niższych pasmach gór cisze i wiatry słabe, temp.: 5 i 10 st. C.

Warunki turystyczne: w dolinach dostateczne, a w górach dość trudne i trudne.


piątek, 24 października 2008, thory

Polecane wpisy

  • Park Kulturowy Kotliny Jeleniogórskiej

    <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> Inicjatywa to wielcezacna - jak będzie z jej realizacją w praniu, zobaczym

  • Domy przysłupowe (Umgebindehäuser)

    Architektoniczną niezwykłością regionu łużyckiego, którego wschodnia część znalazła się po 1945 r. w granicach Polski, są charakterystyczne domy przysłupowe . W

  • Mostek na Izerze (Orle)

    Trzy lata temu, 15 lipca 2005 roku, po pięciu latach starań ludzi dobrej woli, zrzeszonych między innymi w Towarzystwie Izerskim, działaczy miejskich rad Szklar

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/04/08 13:23:15
Masakra z tą zimą. Mam już jej dosyć. Pół roku i dalej próbuje wykrawać trochę czasu z wiosny dla siebie. Wstyd! Pozdrawiam Adam Hofman - stęskniony wiosny, lata i spódniczek amator słońca ;)