Historyjki nie tylko z historii Jeleniej Góry i okolic
Click for Jelenia Góra, Poland Forecast counter
counter Katalog stron internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Sen powracający (o stanowiskach)

Pozwolę sobie odnieść się do własnej notatki poniżej, datowanej 10 lipca 2008...

Oto kilka dni temu w rozmowie z pewną Ważną Osobą z kręgów Waadzy Marszałkowskiej Dolnośląskiej dowiedziałem się, że zapadły decyzje personalne w jednej ze spraw w owym wpisie "wyśnionych". Dzisiaj mój ulubiony jeleniogórski portal (tekstem spod klawiatury niezbyt przeze mnie lubianego TEJO) donosi [cytuję]:

W Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy szefową placówki została Gabriela Zawiła. Urzędnicy nie chcą jednak potwierdzić tego oficjalnie, bo decyzja musi się przez najbliższy tydzień uprawomocnić.
Jacek Gawroński, dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu potwierdził jedynie informację, że do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat. Wcześniej było już wiadomo, że wystartowała w nim Gabriela Zawiła, żona posła Marcina Zawiły z Platformy Obywatelskiej.
– Oficjalnie będę mógł ujawnić zwycięzcę w najbliższy poniedziałek. dziś co prawda wiemy już kto zwyciężył, jednak zgodnie z prawem mamy jeszcze tydzień na uprawomocnienie się tego konkursu – mówi Jacek Gawroński.
W tym czasie mogą być zgłaszane jakieś opinie i wnioski o unieważnienie konkursu itp.
Konkurs ogłoszono po tym, jak w niejasnych okolicznościach z fotela szefa MK zrezygnował Stanisław Firszt, który dziś pełni obowiązki Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach.
[koniec cytatu]

No to... czekam na spełnienie się reszty moich sennych wyn(at)urzeń...

poniedziałek, 25 sierpnia 2008, thory

Polecane wpisy

  • Czysta woda w Jeleniej i okolicach

    Region przyjazny środowisku i atrakcyjny gospodarczo – to aspiracje Jeleniej Góry. Na osiągnięcie celu miasto ma szansę dzięki dobiegającym końca pracom p

  • Sen o jeleniogórskich stanowiskach

    Błogostan mnie ogarnął, zamyśliłem się odrobinę... Gminna wieść niesie, a fama głosi… (pewien nauczyciel miał odpowiadać: „Powiedzcie Famie, że kłam

  • Turystyczny Jarmark TOURTEC'08 (Jelenia Góra)

    Ot,rozwinęły się nam Targi Turystyczne pod nazwą TourTec , organizowane w tym roku po raz dziesiąty (czy już możnapisać, że „jubileuszowe”?). Zwlokł

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
ragazzo_2
2008/09/11 19:13:57
Interesujący blog.
Gratuluję:)
Pozdrawiam,
Robi:)